Sleepy Dog

Marka Sleepy Dog powstała z myślą o najbardziej wymagających czworonogach i ich właścicielach. Staramy się sprostać wysokim oczekiwaniom tworząc designerskie legowiska i kanapy dla psów. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Jako miłośnicy i właściciele psów wiemy, że w dzisiejszych czasach nasi pupile traktowani są jak członkowie rodziny. Chcemy zapewnić im wszystko to, co najlepsze, dbamy o ich zdrowie, komfort i prawidłowy rozwój.

Legowiska Sleepy Dog idealnie wpasowują się w każdą przestrzeń i stają się częścią aranżacji pomieszczenia, a jednocześnie ulubionym miejscem Waszego psa. Sleepy Dog to połączenie pasji z chęcią stworzenia wyjątkowych produktów, które wprowadzą odrobinę luksusu i niepowtarzalnego stylu w Wasze wspólne życie z psem.

Nasz Zespół

 

Zuza - najbardziej surowy tester wytrzymałości naszych kanap i legowisk. Rzadko zobaczycie ją jako modelkę - nie ma na to czasu. Kocha aktywny tryb życia. Musi skakać, biegać, fruwać. Dzięki niej wiemy przez co muszą przechodzić legowiska. Duża ilość błota, piachu, skoki z wysokości, obgryzanie patyków i kości, a na końcu drapania, które pomaga znaleźć tę wymarzoną pozycję do snu. Testy zdają celująco. Są stworzone dla ekstremalnych zawodników. 

Tola - Starsza Testerka ds. wygody, miękkości i perfekcyjnego ułożenia. Ma sporo na swojej głowie. Sprawdzenie czy materac jest odpowiednio miękki, czy oparcie idealnie pasuje pod głowę, czy przed snem można swobodnie obrócić się 4 razy, podskoczyć i dopiero położyć, czy wygodnie leży się na plecach, na boku, prosto lub zwiniętym, no i czy można spać razem ze swoimi pięciom ulubionymi zabawkami. Dopiero po odpowiedzi na te pytania mogliśmy spokojnie zatwierdzić nasze produkty. Oprócz tego urodzona modelka. Często spotkacie ją na naszych zdjęciach.